میدونی چیه خدا؟ من مطمعنم روزای قشنگی در انتظارمه،مطمعنم یه کاری برام میکنی، من به بزرگی و مهربونیت ایمان دارم و با تموم وجودم بهت اعتماد دارم :)
الان آرومم، دلم قرصه، میخوام دوباره یه سری تغییرات کوچیک داشته باشم، میخوام شروع کنم و قدم اول رو بردارم، دیگه نگران نیستم، دیگه نمیترسم :) و به اندازه ی همون روزی که قراره آرزوهام اتفاق بیوفتند، خوشحالم و آروم!
تو بارها بهم ثابت کردی چه تکیه گاه خوب و امنی هستی، بارها نشون دادی چقدر هوامو داری، نمیتونم ازت دل بکنم، چون حتی اگه بارها اشتباه کنم،تو باز دوستم داری :) تو تحت هر شرایطی به فکرمی، خدایاا من نمیدونم تو فکر تو چی میگذره، نمیدونم چه اتفاقی قراره بیوفته، من فقط از ته قلبم اطمینان دارم تو اتفاق های قشنگ و خوبی برام رقم میزنی، شاید امروز متوجه نباشم ولی یه روزی قطعا بابت تمامِ تمامش اشک شوق میریزم :)
دلم میخواد مدام از تو بگم، دلم میخواد روزام از تو پر بشن، ببخش اگه گاهی فراموشت میکنم، ببخش اگه چیزی بینمون فاصله میندازه :)
خدایا تو با ارزش ترین داشته ی منی :)
ممنون که به نبات فرصت زندگی دادی :)
خدایاشکرت :)

+زندگیتون پر بشه از لمسِ مهربونیِ خدا. :) 

چالش نامه ای به گذشته :)

دوستانی دارم خوب و لطیف :)

روزای قشنگی در انتظارمه :)

تو ,دلم ,یه ,بارها ,اگه ,ببخش ,قشنگی در ,ببخش اگه ,روزای قشنگی ,از تو ,دلم میخواد

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

|جهان کوچک من| Hani Home Let Me Fly Once again تعمیر موبایل | آموزش تعمیر موبایل | قطعات موبایل | تعمیر فوری موبایل درمان در منزل کشاورزان ایرانی گاوگیجه ی درونی بلاگین نمایندگی خرید و فروش کفتر کاکل به سر پا پری دانلود اهنگ نوستالژی مرجع معرفی فیلم های خارجی